Якщо Ваш проект з високою відвідуваністю, генерує велике навантаження або вимагає підвищеної безпеки або нестандартних налаштувань - прийшов час задуматися над орендою виділеного сервера.


Що це?

Це повноцінний сервер вибраної конфігурації, зі встановленою операційною системою і дистанційним керуванням, на якому Ви зможете розміщувати Ваш проект і робити, за великим рахунком, все що заманеться. Сервера встановлюються в спеціальному місці, так званому дата-центрі або ЦОДі.
Це місце з необхідним мікрокліматом, надійним живленням і хорошими і Інтернет-каналами з обов'язковим резервуванням всіх компонентів, які дозволять Вашому серверу працювати надійно і швидко.


Чим це краще хостингу?

На відміну від хостингу, де на кожному сервері розміщується більше сотні клієнтів, Ваш сервер буде лише Вашим.
Це поліпшить стабільність і надійність Вашого проекту, адже Ви вже не залежатимете від сусіда, який може розмістити кривий скрипт, розіслати spam наслідки якого доведеться розгрібати всім співмешканцям сервера. Ви зможете вносити необхідні зміни програмного забезпечення, завантажувати його настільки наскільки витримає його аппаратна частина, мати головний (root) доступ на сервер і по суті робити на ньому все, що Вам заманеться.


Вау! Круто, а в чому каверза?

Виділений сервер на відміну від хостингу коштує дорожче, що взагалі-то зрозуміло. Окрім цього якщо на хостингу Вам надають готове налагоджене середовище для роботи - софтвер, панель управління і так далі, стежать за оновленнями софтвера, латають "діри", підіймають коли щось падає на сервері або сам сервер якщо він впав, то при оренді ви відповідаєте за його налаштування і підтримку (якщо не замовлено адміністрування). З нашого боку (якщо не замовлено адміністрування) наша відповідальність поширюється лише заміну комплектуючих, ребут сервера по живленню, переустановлення ОС і підключенню ipkvm-доступу (дистанційне керування сервером якщо внутрішні засоби управління не працюють).
Тому обдумати можливість адміністрування необхідно заздалегідь і якщо у Вас немає знайомого адміністратора або тямущого фахівця, який цим займатиметься і стежитиме, Вам краще поміркувати над покупкою послуги адміністрування разом з сервером.


Що ми можемо запропонувати?

Ми раді запропонувати Вам виділені сервери різної конфігурації, які знаходяться у власному дата-центрі в Україні, що дає переваги і гнучкість у вирішенні ряду технічних проблем, таких, наприклад, як Upgrade або заміна комплектуючих при поломці устаткування.
Ну, і природно, це позитивно позначається на тарифній політиці. У випадку якщо Ваш проект ще не доріс до повноцінного виділеного сервера, але вже переріс хостинг. Ми можемо також запропонувати Вам віртуальний виділений сервер. Це по-суті той же сервер з одним "але" - на одному повноцінному сервері може знаходитись декілька віртуальних. Тому віртуальний сервер коштує порівняно дешево, але в плані управління операційною системою здебільшого відповідає фізичному виділеному серверу.


Безкоштовна доставка сервера до нашого Дата-центру

Якщо Ви маєте бажання розмістити свое серверне обладнання у нашому Дата-центрі - можемо Вам допомогти. Сервер можна доставити в наш ЦОД будь-якою кур'єрською службою, а ми в свою чергу, компенсуємо всі витрати на пересилання пропорційно збільшивши оплачений термін. А якщо Ви житель Вінниці, просто зверніться до служби техпідтримки і за вашим сервером буде вислано наш фірмовий автомобіль. Більш детально з умовами послуги можна ознайомитись за цим посиланням.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?