Реселінг хостингу - це унікальна послуга, скориставшись якою, будь-яка людина може відкрити свій прибутковий Інтернет-бізнес з мінімальними капіталовкладеннями. Суть цієх послуги полягає в тому, що зацікавлена особа стає повноцінним провайдером хостингових послуг. І при цьому їй не доводиться здійснювати витрати на придбання обладнання, його розміщення та обслуговування.

Практика показує: використовуючи можливості реселерського хостингу, власний бізнес в Інтернеті можна почати, зі стартовим капіталом всього в дві-три сотні умовних одиниць. А потім успішно розширювати, надаючи своїм клієнтам все нові і нові тарифні плани.

Коротко переваги реселінгу стосовно послуг хостингу можна охарактеризувати наступним чином:

  • підприємець-початківець отримує можливість фактично одразу зайнятися створенням власного успішного бренду, пропонуючи клієнтам якісний хостинг на своєму сайті і на своїх умовах;
  • реселінг хостингу дає можливість розробляти власну тарифну політику;
  • зусилля з розвитку подібного бізнесу мінімальні. Власне, основні сили підприємцю потрібно спрямувати безпосередньо на залучення клієнтів. Всі технічні питання буде вирішувати компанія, в якій він замовляє послуги реселінгу.

На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам нову лінійку реселлерських тарифних планів хостингу:Чи потрібно володіти технічними знаннями, щоб почати цей вид Інтернет-бізнесу? Так, певні знання необхідні, адже доведеться відповідати на технічні питання клієнтів та надавати їм необхідну підтримку. Позитивним моментом є той факт, що компанія- реселер може посприяти вирішенню цієї проблеми за допомогою власної служби підтримки, куди в будь-який момент можуть звернутися всі її клієнти.

Хто може скористатися послугами реселерського хостингу? Як вже було сказано вище, кожен, хто бажає відкрити свій власний Iнтернет-бізнес, послуги якого будуть гарантовано актуальні. Практика показує, що реселінг активно залучає і наступні категорії користувачів:

  • власники великих Інтернет-проектів, яким замало можливостей наявних у хостера тарифних планів;
  • веб-студії, що займаються розробкою сайтів і надають своїм клієнтам послуги з їх розміщення.

Клієнти, які замовляють у нас реселінг хостингу, користуються такими перевагами:

  • можливість самостійно отримувати оплату за надавані послуги хостингу на своєму сайті;
  • відсутність турбот про адміністрування серверів;
  • постійна підтримка досвідчених технічних фахівців з будь-яких питань;
  • можливість вести повний контроль акаунтів клієнтів і їх статистики.

Щоб розпочати свій прибутковий бізнес і вже найближчому майбутньому та отримувати дохід, вам достатньо звернутися до нас і вибрати зручний для себе план реселінгу. Після цього можете одразу починати розробку власних тарифів і залучати клієнтів. І стати повноцінним хостером, не вирішуючи при цьому таких складних питань, як придбання недешевого устаткування і підтримання його в працездатному стані.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?