Забули пароль?

Зареєструватися


Якщо у Вас є свій сайт, Ви можете взяти участь в нашій Партнерській програмі. Для цього Вам потрібно зареєструватись та розмістити посилання або баннер на Вашому сайті і, в результаті, отримувати 20% з першого платежу і 10% з наступних платежів за хостинг, а також 10% з першого платежу і 5% з наступних з оплати аренди сервера чи VDS від клієнтів, які прийшли до нас з Вашого сайту, чи за Вашим посиланням.

Після реєстрації в програмі Вам буде вислане особисте посилання. Його Ви можете розмістити у себе на сайті у вигляді банера або просто гіперпосилання. При кліці на посилання клієнту відправляється файл-Cookie. При будь-якому наступному його вході на наш сайт, як по Вашому посиланню так і при простому введені адреси сайту, ця людина буде ідентифікуватися як залучена Вами.

Увага: Забороняється використання партнерської програми для власних потреб (купівля хостингу чи сервера для себе).


Розповсюдження цього посилання НЕ дозволяється за допомогою масової поштової розсилки (spam), автоматичних додаткових вікон, (pop-up), та інших способів, при яких не вимагається згода клієнта.

* При переустановці Windows файл-Cookie знищується.

** В зв'язку з 30-денним moneyback, нарахування за партнерською програмою відбуватимуться через 30 днів з дати проведення замовлення.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?