Шановні клієнти.

Напевно Ви ознайомленні з похмурими прогнозами щодо швидкого вичерпання IP-адрес у всесвітній мережі Інтернет. Аналітики пророкували закінчення вільних адрес вже в кінці 2012 року. Вирішенням цієї проблеми стала розробка протоколу IPv6, який повинен прийти на заміну застарілому протоколу IPv4 і не дати вповільниться темпами розвитку Мережі.

На даний момент, очевидно, що прогнози виявилися дещо песимістичними. Ми, як і раніше, володіємо доступом до великого блоку IP адрес протоколу IPv4 і можемо в достатній мірі забезпечити ними своїх користувачів. Проте, рухатися в ногу з часом це один з найважливіших аспектів нашої діяльності. Саме тому для своїх сервісів хостингу, віртуальних та виділених серверів ми впровадили підтримку протоколу IPv6 ще близько року тому. За цей час система була ретельно протестована і тепер ми готові впровадити IPv6 на постійній основі.

Після того, як адресний простір в IPv4 закінчиться, два стека протоколів - IPv6 і IPv4 - будуть використовуватися паралельно, з поступовим збільшенням частки трафіку IPv6 у порівнянні з IPv4. На сьогоднішній день більшість пошукових систем, соціальних мереж і популярних сайтів вже підтримують роботу по IPv6 і їх кількість росте з кожним днем.

З повагою, Besthosting.Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?