У офісі Besthosting 04.07 о 18.35 в складському приміщенні поряд з гермозоною виникло займання.
О 19.30 займання вдалося повністю ліквідувати за допомогою МНС. Для його ліквідації необхідно було повністю відключити електрику.
У зв'язку з тим що приміщення знаходилося впритул до гермозони виникло сильне задимлення і підвищилась температура. А також у зв'язку з підвищеною температурою спрацювали системи пожежогасіння. У дата-центр пожежа не перекинулась.

Що за станом на даний момент.
Зона А в строю. 70% - ок. Деякі сервери в т.ч. і деякі хостингові не працюють.
Зона Б. Не в строю. Проводиться чистка приміщення, розводка кабелів. Перевірка серверів. Вибірково протестували диски. Диски тестованих нами серверів були робочі, але очивидно необхідна заміна материнських плат і БП. Що ми зможемо здійснити масово не раніше понеділка, але чим будемо зайняті 24/7 з поточного моменту.

Щоб прискорити цей процес, ми готові віддати сервера коло для ремонту самостійно і в разі екстреної необхідності і диски з виділених серверів.
Безумовно ми компенсуємо ремонт. Але це питання ми обговоримо пізніше, так як зараз наш пріоритет запуск і ремонт серверів власними силами.
Сьогодні ми будемо по можливості ремонтувати сервери і запускати. Швидкість обмежена тим, що складське приміщення з комплектуючими постраждало і ми не можемо оперативно замінити елементи серверів, так як відсутній запас комплектуючих.

Наші прогнози:
Сьогодні-завтра ми будемо закуповувати сервери-донори і комплектуючі. До вівторка-середи сподіваємося підняти всі сервери, що не піднялися і які можливо підняти.
Нам дуже жаль, що склалась така ситуація. Але в той же час хочемо запевнити, що у нас було зроблено все можливе для того, щоб її уникнути. Було встановлено за проектом автоматичне пожежогасіння в серверних. Окремо пожежна пультовая сигналізація і окремо автономна.
Ми не відмовляємося від відповідальності і розуміємо наскільки критичний простий серверів. Робимо все можливе і неможливе в даній ситуації для якнайшвидшого відновлення роботи серверів.

Тех.підтримка доступна в текстовому режимі, ФБ, Вайбер, online чат.
Facebook

З повагою, компанія Besthosting.Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?