Шановні клієнти!

На численні прохання ми додали можливість замовити реселлерський пакет хостингу на на надшвидких SSD-дисках.

Особливістю нового тарифного плану "Reseller SSD" є його повне розміщення на SSD-диску. Тести показують, що така конфігурація забезпечить потрійний приріст швидкодії в порівнянні із звичайним хостингом на HDD і до 50% приросту в порівнянні з нашими "гібридними" хостинг-планами (HDD + SSD). Хостинг на SSD носіях доступний для замовлення на серверах в Україні.

Тариф також доступний для апгрейда існуючим клієнтам, але буде потрібно перенесення акаунта між серверами.

Сподіваємося, дане нововведення, ще більше розширить Ваші можливості.

З повагою, компанія Besthosting.


Для довідки:

SSD-накопичувачі (або як їх ще називають твердотільні накопичувачі) - являють собою новий крок у розвитку технологій зберігання інформації. У відмінності від традиційних накопичувачів (HHD), твердотільні накопичувачі побудовані на основі мікросхем пам'яті і не містять механічних деталей.

Завдяки такій конструкції SSD здатні видавати потрібний файл відразу, без затримки на пошук. Додатково вони можуть видавати відразу декілька файлів без втрати швидкості. Для наочності відмінності в роботі SSD і HDD можна навести такий приклад: якщо на ноутбуці з звичайним диском запустити одночасно кілька відеофайлів великого розміру, диск почне пригальмовувати і відео буде ривками і з затримками. Це природно, оскільки диску необхідно час для переміщення зчитувального пристрою від одного сектора диска до іншого. У SSD дисках звернення йде безпосередньо до файлу, що забезпечує безперебійний відео-потік, незалежно від кількості джерел.

Те ж саме відбуватиметься з вашим хостингом на SSD. Без істотного навантаження, різниця в роботі не буде явно проявлятися, але коли потоки трафіку ростуть, твердотільні накопичувачі справляються з навантаженням в рази краще. На жаль, зараз SSD-диски володіють одним істотним недоліком - диски великого обсягу неадекватно дороги. Тому поки користувачам доводитися робити вибір між обсягом і швидкістю.

Хостинг на SSD відмінно підійде проектам з великими кількістю дрібних файлів і відвідуваністю в декілька тисяч користувачів. Також, SSD прекрасно показують себе при роботі з об'ємними базами даних. Якщо це ваші пріоритети - радимо сміливо брати хостинг на SSD і ви не будете розчаровані.

При малій відвідуваності, або при оперуванні великими обсягами даних (архіви, відеофайли, резервні копії) використання SSD дисків не обов'язково, адже з такими проектами прекрасно впорається звичайний хостинг.Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?