Розробивши власний сайт на комп'ютері, необхідно задуматися про те, як його зробити доступним для користувачів Всесвітньої павутини. Щоб розмістити сайт в Інтернеті, необхідно замовити послуги хостинг-провайдера і зареєструвати доменне ім'я.


Хостинг


Хостингом називають послуги провайдера з надання місця на диску сервера. Природно, сервер підключений до Інтернету, причому підключення є цілодобовим, як і його робота в цілому. Крім цього, хостинг-провайдер разом з дисковим простором віддаленого сервера, який може знаходитися в будь-якій точці землі, надає і інші необхідні для повноцінної роботи сайту інтернет-послуги.


А чи можна використовувати замість хостингу власний комп'ютер і відповідне програмне забезпечення? Дійсно, раніше було саме так, але зараз практично ніхто власний комп'ютер для роботи сайту в Інтернеті не використовує. Справа в тому, що невигідно і важко виконати забезпечення сайту всім необхідним при роботі на персональному комп'ютері. Набагато легше і дешевше замовити по-справжньому професійний і стабільний хостинг.


Домен


Домен - це набір з деякої кількості символів, що включає позначення доменної зони. Наприклад, instagram.com - це домен всесвітньо відомої соціальної мережі. Він, як ви можете бачити, зареєстрований в доменній зоні .com. Ця доменна зона є міжнародною, її використовують не тільки американці, але і представники інших країн світу.


Як вибрати домен?


1. Кількість символів в доменній зоні має значення для подальшої розкрутки сайту. Фахівці радять зупиняти свій вибір на коротких доменах.

2. Милозвучність і зручність у вимові - теж аспекти, на які не можна не звернути увагу, вибираючи домен.

3. Подумайте про те, щоб домен можна було написати, без допущення помилок. Справа в тому, що деякі домени мають складне поєднання букв і інших символів, що сприяє допущенню помилок при їх написанні.

4. Краще, якщо доменне ім'я буде говорити про те, що може запропонувати ваш сайт, про його тематичному змісті.

5. При виборі доменної зони, про яку ми говорили вище, керуйтеся місцем розташування та мовою вашої аудиторії.


Отже, щоб зареєструвати сайт в Інтернеті, вам необхідно на одному з сайтів-реєстраторів зареєструвати доменне ім'я і замовити хостинг. Згодом ви розмістите компоненти сайту на віддаленому сервері, налагодите роботу баз даних і потрібних для вашого проекту сервісів.Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?