Основне призначення таких планів - це зберігання резервних копій сайту або інших даних значного обсягу по протоколу FTP (при необхідності SSH). Вартість дискового простору в цих тарифних планах відчутно нижче звичайного хостингу, а технічні параметри максимально оптимізовані для резервного зберігання вашої інформації.

На жаль, завжди існує ймовірність ситуації, на яку не зможе вплинути ні клієнт, ні хостинг-провайдер. Іноді сервери і дата-центри горять, іноді їх забирають "маски-шоу", а іноді дата-центри раптово закриваються (в будь-якому пошуковику знайдеться достатньо інформації про подібні випадки).

Про зберігання резервних копій важливо знати дві речі - якщо бекап сервера робиться на цей же сервер (нехай навіть на інший диск), то це означає, що у вас бекапа немає. Аналогічна ситуація якщо бекап сервера робиться на інший сервер в тому ж дата-центрі. Тому для даних тарифних планів було введено автоматичну синхронізацію даних на такі ж сервера, але в іншому дата-центрі. «Рейд» на рівні сервера. Тому Ваші дані на даних тарифних планах у повній безпеці, щоб не сталося з сервером або дата-центром.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?