Високий рівень безпеки

Ми пропонуємо SSL-сертифікати 128-ти і 256-бітного шифрування для максимального захисту даних Ваших клієнтів.

Зростання довіри клієнтів

Більшість клієнтів шукають знак SSL-замка перед тим, як відправити сайту важливу інформацію. Встановіть SSL-сертифікат, щоб підвищити довіру клієнтів до Вашого онлайн-бізнесу.

Підвищення SEO-рейтинга

Сайти з встановленими SSL-сертифікатами отримують більш високий рейтинг Google. Це означає, що Вам просто необхідний SSL-сертифікат, якщо Ви серйозно відноситесь до Вашого онлайн-бізнесу!

Печатка довіри Comodo

Сертифікат надається разом з печаткою довіри Comodo, яка служить постійним нагадуванням Вашим клієнтам про те, що Ваш сайт є перевіреним і надійним джерелом інформації.

Поширені запитання:

Що таке SSL-сертифікат?

SSL-сертифікат - це цифровий сертифікат, випущений на певний домен центром сертифікації. Щоб отримати SSL-сертифікат, Вам необхідно придбати його, а потім пройти процедуру перевірки сертифікаційним центром. Необхідний для організації зашифрованого каналу між сайтом та відвідувачем.

Чи можу я перейти на інший тариф SSL-сертифікату?

Функціонально неможливо. При необхідності, Ви можете придбати новий сертифікат і встановити його на сервер, на якому був встановлений попередній сертифікат.

Навіщо мені придбати SSL-сертифікат?

Сертифікат потрібен для шифрування каналу зв'язку між браузером користувача та вашим сайтом. Це особливо важливо, якщо для роботи з Вашим сайтом користувачам потрібно вводити будь-які ідентифікаційні дані - логін і пароль, особисту інформацію, а також вводити конфіденційну інформацію, наприклад, про кредитні картки. Турбота про безпеку позитивно впливає на ранжування пошуковими системами і довіру користувачів.

Кому підходить EV SSL-сертификат?

Найбільш престижний, надійний і дорогий тип сертифікатів призначений для захисту веб-сайтів, що належать реальній юридичній особі (організації, компанії, або корпорації)

SSL-сертифікат для сайту — це цифровий підпис, який потрібен для реалізації захищеного з’єднання між користувачем і сервером. Завдяки цьому забезпечується цілісність та конфіденційність інформації, яка передається.

Навіщо це потрібно

SSL-сертифікати необхідно отримати всім власникам сайтів, які працюють з номера телефонів, даними банківських карток і т. д. Передача такої інформації по незахищеним каналам загрожує тим, що її можуть перехопити зловмисники, тому потрібно подбати про безпеку веб-ресурсу. До того ж отримання сертифіката SSL — гарантія того, що користувачі більше довірятимуть сайту.

Та це не єдина причина. https сертифікат сервера підтверджує те, що вся інформація достовірна і дані надходять з того домену, який належить компанії.

Це особливо актуально для власників інтернет-магазину і тих, хто займається проведенням різноманітних банківських операцій.

Принцип роботи

SSL-сертифікати використовують для шифрування даних системи, яка використовує два типи ключів: відкритий і прихований. Схема роботи достатньо проста:

 1. Браузером відправляється запит на сторінку, в назві якої є «https://».
 2. Перевіряється, чи дійсний сертифікат.
 3. Відкритий ключ шифрується.
 4. Відправляється запит на сервер.
 5. Ключ дешифрується.
 6. Сервер відсилає документ з зашифрованою запитуваною інформацією.
 7. Браузер дешифровує дані і відображає їх.

Розмір ключа може бути різним — зазвичай від 40 до 128 біт. Від цього залежить рівень безпеки — те, наскільки складно буде зламати канал і отримати інформацію. Оптимальний варіант — купити SSL-сертифікат на 128 біт. Такий стандарт найнадійнішній і найбезпечніший, до того ж його вартість не набагато більша за ключ, розмір якого 40 біт.

Особливості отримання сертифіката SSL

Перш за все потрібно визначитись, який саме тип потрібен. SSL-сертифікати бувають:

 • з перевіркою домену. Гарантує те, що доменне ім’я справжнє. Це убезпечить від фішингу і створення зловмисниками дублікатів веб-сторінок. Такий сертифікат найпростіший, тому коштує доволі дешево;
 • з перевіркою домену та компанії. Підтверджує справжність компанії і належність їй доменного імені. Купівля сертифіката https цього типу обійдеться трішки дорожче, ніж попереднього виду;
 • з захистом всіх пов’язаних доменів. Придбати сертифікат такого виду рекомендується великим компаніям, щоб побудувати захищене середовище для передачі інформації;
 • з розширеною перевіркою. Підверджує справжність компанії і максимально захищає дані.

Оптимальний варіант — замовити SSL-сертифікат з розширеною перевіркою. Тим паче, що коштує він доволі дешево.

Для покупки можна звернутись в офіційні центри. Але варто враховувати, що ціна буде доволі високою. Найкращий варіант — купити дешеві https сертифікати у партнера центру, яким в Україні є компанія BESTHOSTING. Детально дізнатись, скільки коштує той чи інший вид, можна на нашому сайті.

Підтвердження EV SSL-сертифікату

Центр Сертифікації перевіряє ряд моментів:

 • Наявність організації в міжнародних жовтих сторінках.
 • Наявність у whois-інформації домену назви організації.
 • Свідоцтво про державну реєстрацію або наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
 • Перевірка дзвінком - дзвонять або на телефон, який знайдуть у відкритих джерелах, або на той, який зазначений в адміністративному контакті при конфігуруванні сертифіката і запитають особу, що вказана в адміністративному контакті.

Також може бути перевірений ще додатковий набір документів (на розсуд Центру Сертифікації).

Верифікація Certum Trusted SSL Wildcard

Для верифікації Certum Trusted SSL Wildcard необхідні наступні документи:

 • ID документ ( ID картка, паспорт, водійське посвідчення).
 • Документ що засвідчує реєстрацію компанії.
 • Документу що засвідчує звязок з компанією (договір про найм і т.д.).
Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?