Хостинг — це послуга розміщення web-сайту в мережі Інтернет. Дані Вашого web-сайту зберігаються на потужних серверах, які встановлені у нашому власному центрі обробки даних (дата-центр). Залежно від тарифного плану Вам для розміщення даних сайту виділяється певний об'єм місця на сервері і певний набір додаткових функцій

Перед купівлею хостингу необхідно визначитися з доменним ім'ям (ім'я сайту, при введенні якого в адресному рядку браузера відкриватиметься необхідна інформація) і перевірити домен на зайнятість.

Хостинг для web-сайтів надається значною кількістю хостинг-провайдерів, але далеко не всі можуть підтримувати його працездатність на належному рівні, забезпечувати необхідні для працездатності сайту технології і цілодобову підтримку користувачів, а також швидко реагувати на різні збої і позаштатні ситуації.

Ми займаємося хостингом з 2003 року, є офіційним реєстратором у зонах *.ua і розміщуємо свої сервера у власному дата-центрі. Все це забезпечує гнучкість, швидкість, надійність, адекватну вартість і якість наших послуг.

На серверах ми використовуємо спеціалізоване під хостинг ПЗ (Apache, Nginx, PHP 5 та інший софт) DirectAdmin 4 Lite.

На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам нову лінійку постійніх тарифних планів хостингу (Ultra, Light, Medium, Strong) і акційний тарифний план "2020".

Для web-студій, власників декількох сайтів і просто заповзятливих людей ми надаємо реселерські плани, де Ви самостійно зможете вести свою тарифну політику і розподіляти дисковий простір і набори додаткових параметрів між своїми користувачами. Це можливість не лише отримати хостинг, але і заробити.

Якщо Ви не виявили серед постійних планів свій тариф, можете пошукати його в архіві.

Дані тарифи доступні лише для продовження.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?