Для безперебійної роботи Ваших сайтів дуже важливо, щоб сервера розташовувалися в надійному ЦОДі (з високошвидкісними каналами Інтернету і резервуванням всіх компонентів, необхідних для стабільної роботи).

З жовтня 2008 року ми почали розміщувати сервера у власному дата-центрі. Протягом терміну в 2 років, ємності цього центру обробки даних були вичерпані, і в зв'язку з цим, було прийнято рішення створити новий потужніший дата-центр.

Володіючи досвідом побудови першого дата-центру, з огляду на побажання наших клієнтів, використовуючи останні напрацювання у світовій практиці ЦОДів, а також власні ідеї по оптимізації, ми вже на етапі планування сформували спектр всіх елементів необхідних для максимально стабільної роботи серверів і комфорту наших клієнтів.


Новий дата центр був побудований на кордоні міста в промисловій зоні. Вибір такого місця розташування дав нам відразу ж кілька переваги:

По-перше, ми отримали доступ до дійсно великих і стабільних джерел електричного струму промислових масштабів.
По-друге, велика площа території (0,19 Га) зручна для розміщення "зовнішніх" блоків інженерних систем.
По-третє, зручна транспортна розв'язка (2 хвилини їзди від вузла трас та об'їзної дороги нашого міста).


Територія дата-центру була обладнана постійним відеоспостереженням і забезпечена цілодобовою, власною та воєнізованою (по тривозі) охороною.

Розміщувати своє серверне устаткування в новому дата-центрі ми почали на початку 2011 року.


На даний момент наш центр обробки даних відповідає вимогам ТІЕРЗ відповідно до міжнародної класифікації, і оснащений такими системами:

Потрійне резервування каналів з балансуванням навантаження і відмовостійкості, від різних операторів: Датагруп, радіонет, iTSystems; 2 лінії електропередачі потужністю по 150 кВт кожна; дизель-генератор з автоматичним стартом (використовується система АВР); Джерела безперебійного живлення, здатні автономно забезпечувати живленням серверне обладнання близько 3-х годин; Охолодження за схемою 2n +1;

А також ряд інновацій, таких як система рекуперації повітря для охолодження серверів за рахунок зовнішнього середовища з максимальною економією споживання електроенергії.
Хостинг-клієнтів, які з будь-яких причин бажають розміщуватися в Європі, ми обслуговуємо на серверах нашого німецького партнера.


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?