Collocation (колокейшн) в Україні: безсумнівні переваги та доступні ціни

Використання можливостей Інтернету для розвитку різноманітних проектів дозволяє значно розширити масштаби будь-якої діяльності. Не дивно, що в наш час керівникам багатьох сучасних компаній доводиться освоювати нові для себе поняття, у тому числі і таке, як колокейшн. Найбільш далекоглядні підприємці відмінно засвоїли простий принцип: якщо тебе немає в Інтернеті - немає тебе і в бізнесі. Але просто створити інтернет-магазин або корпоративний портал замало. Потрібно, вирішити важливе питання як розмістити їх у Всесвітній мережі, та забезпечити можливість постійного доступу відвідувачів. Звичайно, завжди існує такий простий варіант, як хостинг сайтів. Проте для великих проектів він неприйнятний, і доводиться задуматися про власний сервер. І тут неминуче доводиться вирішувати питання, чому віддати перевагу - оренді сервера або його розміщенню, тобто колокейшн? Спробуємо розібратися в перевагах і недоліках кожного з варіантів, щоб допомогти Вам прийняти найбільш вірне рішення.

Колокейшн: що це таке?

Цей термін, як і безліч інших, повязаних з Інтернетом, прийшов до нас із англійської мови. Перекладається collocation як «установка, розміщення». Якщо оренда сервера припускає, що клієнт використовує устаткування дата-центру, то розміщення сервера на коло, це фактично монтаж власного обладнання клієнта. З одного боку може скластися враження, що колокейшн по зручності поступається оренді сервера. Адже, в цьому випадку клієнтові доводиться опікуватись питаннями доставки та установки свого обладнання. Насправді, це дійсно одна з слабких сторін використання послуг collocation. Але переваг у цього способу значно більше, ніж недоліків.


Переваги використання послуги «колокейшн»

Колокейшн здатен забезпечити функціонування масштабних Інтернет-проектів. Серед основних його переваг виділяють наступні пункти:

  • можливість використання будь-якого ПЗ, для реалізації цілей клієнта;
  • collocation дозволяє змінювати конфігурацію устаткування в будь-який зручний момент;
  • доступні ціни на послугу встановлення сервера в більшості компаній.

Недоліки встановлення сервера на коло

Перш ніж замовити послугу колокейшн, необхідно взяти до уваги і деякі недоліки цього способу. З технічної точки зору, найбільш слабким моментом є той факт, що відповідальність за працездатність обладнання повністю лягає на плечі клієнта. Безумовно, провайдер забезпечує всі необхідні умови: правильний монтаж, підтримання потрібної температури, контроль вологості, і т.п. Але у випадку технічної поломки рішення про необхідність ремонту має приймати особисто власник сервера. Так, колокейшн коштує значно дорожче, ніж віртуальний хостинг. Але додаткові витрати цілком компенсуються тими широкими можливостями, які він відкриває перед сучасними власниками сайтів та Інтернет-підприємцями.


Розміщення свого сервера в Україні

Оцінити всі переваги колокейшн сьогодні можуть і користувачі Інтернету в Україні. Ми готові надати якісні послуги з розміщення сервера на коло у нашому ЦОД. Значний досвід фахівців дозволяє гарантувати оперативне вирішення всіх завдань, що їх ставлять перед нами клієнти. Безсумнівна перевага розміщення свого сервера в Україні в нашому ЦОД - це доступні ціни на послуги. У цьому Ви можете переконатися самостійно, ознайомившись з прайсом на відповідній сторінці сайту. Для зручності клієнтів ми надаємо послугу безкоштовної доставки Вашого сервера на колокейшн. Скористатися послугою просто - кожен клієнт може переслати нам своє обладнання за допомогою будь-якої кур"єрської служби. Кошти затрачені на пересилку будуть компенсовані збільшенням терміну надання послуг на пропорційну величину. Практика показує, що collocation у більшості випадків є найбільш зручним способом забезпечення безперебійної роботи та розвитку великих Інтернет-проектів. Більш докладно про особливості надання цієї послуги в ЦОД Ви можете дізнатися у наших фахівців. Звертайтесь до нас сьогодні, і вже завтра ваш проект вийде на новий високий рівень!


Команда підтримки

Дзвінок


Skype

Гаряча лінія:

0800 757-007

Київ:

+38 (044) 590-08-07

Вінниця:

+38 (0432) 65-66-44

Київстар:

+38 (067) 538-43-34


Надіслати тікет


Технічний відділ:

s@besthosting.ua

Фінансова підтримка:

f@besthosting.ua

Надіслати скаргу

Чат


Технічний відділ

Фінансова підтримка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Приймаємо платежі:
Онлайн чат :) x

Будь ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись

Вам потрібна допомога?