Напередодні Нового року ми традиційно даруємо подарунки нашим улюбленим клієнтам. І цей рік також не став винятком.
Щоб комфортно пережити блек-аут часи та завжди бути на зв’язку з оточуючим світом ми вирішили подарувати кілька оригінальних подарунків, які допоможуть вам завжди почуватися в теплі зі світлом та зв’язком навіть у період відключень електроенергії. 

З 1 грудня 2023 р. по 1 січня 2024 р. ми даруємо подарунки усім нашим новим і постійним клієнтам, які замовлять або продовжать хостинг, SSL, виділений сервер або VDS на будь-яку суму. Ви отримаєте промокод (*) на реєстрацію домену від нашого проєкту Bestname.ua на 250 грн.

Крім того, кожен, хто продовжить чи замовить хостинг на суму понад 90 у. о. або сервер VDS на суму понад 200 у. о., отримає смартрукавички та Powerbank (**) для всіх випадків життя на 10000 mAh з дуже потрібними речами:
- сонячна зарядка
- динамо ручка (можна підзаряжати вручну)
- 4 рівня підсвітки (фонарь - 3 рівня, 1 лампа для читання)
- fm/am радіо
- гучний аудіо та світловий сигнал СОС для критичних моментів
- компас
- порт зарядки usb-с - швидка зарядка
- вихідний порт - usbПри продовженні чи купівлі хостингу на 150 у. о. або сервера чи VDS на суму понад 400 у. о., Ви також отримаєте дуже актуальний в наш час подарунок - ДБЖ для роутера (**):

Пристрій призначено для забезпечення неперервного живлення роутера, модема, відеокамери та інших пристроїв, що працюють на напрузі 5В, 9В або 12В. Також його можна використовувати як звичайний повербанк для зарядки телефона або фонарика. При відключенні від мережі 220В, міні UPS може автоматично забезпечити безперебійне живлення пристрою до 8 годин (залежно від типу роутера та його споживання).
Пристрій має 3 виходи: USB-5В, 9/12В і POE-24В.
Оснащений інтелектуальною схемою захисту від перезарядки, перерозрядки та короткого замикання.
Технологія POE дозволяє живити віддалений пристрій за допомогою кабелю "вита пара" (патч-корд) необхідною напругою живлення та обмінюватися з ним інформацією.
Міні UPS може бути постійно підключений до живлення та заряджатися від мережі 220В (за 2-3 години на 100%).
Керування пристроєм здійснюється через кнопку управління: один раз натиснути для включення та двічі (протягом секунди) для вимкнення.
Комплектація включає в себе пристрій ДБЖ, кабель живлення 220В, кабель живлення роутера на пристрій Y-типу та упаковочну коробку.
Ємність 8000 mAh.
Максимальна потужність 18 ВтАкція діє як для нових, так і для наших теперішніх клієнтів - адже ми завжди пам'ятаємо про Вас! Офіційний період акції – з 1.12.2023 до 01.01.2024 рр. Щоб отримати подарунок, необхідно сплатити заявку на покупку або продовження послуги на суму, що відповідає умовам акції.

(*) Промокод на 250 грн. для реєстрації домену буде відправлений протягом 24 годин після оплати заявки. Ви зможете використати його під час реєстрації або трансферу домену до 28 лютого 2024 року. У випадку, якщо доменне ім'я коштує менше ніж 250 грн., реєстрація буде безкоштовною. Якщо ж ім'я коштує дорожче – необхідно доплатити лише різницю. Промокод не можна використовувати для продовження домену та в програмі реселлерів.

(**) Подарунки відправляться до нових клієнтів через 30 днів після купівлі хостингу або оренди сервера, а до теперішніх – протягом 15 днів (не враховуючи термін доставки). Подарунки будуть надіслані поштою в межах України.

З повагою, компанія Besthosting.Служба поддержки

Позвонить


Skype

Горячая линия:

0800 757-007

Киев:

+38 (044) 590-08-07

Винница:

+38 (0432) 65-66-44

Киевстар:

+38 (067) 538-43-34


Написать тикет


Технический отдел:

s@besthosting.ua

Финансовая поддержка:

f@besthosting.ua

Написать жалобу

Чат


Технический отдел

Финансовая поддержка (Пн-Пт)

Viber

Telegram

Принимаем к оплате:
Онлайн чат :) x

Выберите, пожалуйста, отдел, к которому хотели бы подключиться

Вам нужна помощь?